S&S HUKUK BÜROSU

hakkimizda

Av.Subutay SATILMIŞ ve Av.Selcen ALTAN tarafından 2002 yılında Konya’da kurulan S&S Hukuk Bürosu halen Akabe mh. Şehit Furkan Doğan cd. Bey Plaza B Blok Kat:5 No:502-503 Karatay/Konya adresinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Ofisimiz kurulduğu andan bu yana Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Uluslararası Hukuk, Tazminat Hukuku, İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Tüketici Hukuku başta olmak üzere hukukun her alanında hizmet vermekte olup, seçkin şahıs ve şirketleri temsil etmektedir.

 

S&S Hukuk Bürosu uluslararası vizyona sahip, hesap verebilir ve sosyal sorumluluk sahibi bir kurumdur.

İlkelerimiz

1- S&S Hukuk Bürosunun misyonu, müvekkillerine yüksek kalitede ve profesyonel bir şekilde hukuk hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki; müvekkillerimiz güvenlerini ve geleceklerini bize emanet etmişlerdir. S&S Hukuk Bürosu olarak bu emanetin sorumluluğunu ciddiye almaktayız.

2- S&S Hukuk Bürosu olarak hukuk mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak ve genç hukukçulara kariyer fırsatı sunmak da misyonumuzun birer parçalarını oluşturmaktadır.

Kariyer Hedeflerimiz

1- S&S Hukuk Bürosu olarak hedefimiz, çalışan sayısını arttırarak hem meslektaşlarımıza yeni iş olanakları sunmak hem de değişik bakış açılarından faydalanarak müvekkillerimizin hukuki sorunlarına daha süratli, etkili ve kreatif çözümler üretmektir.

2- S&S Hukuk Bürosunun nihai hedefi ise kurumsallaşmadır. Bunun nedeni, vizyonumuzu ve ilkelerimizi geleceğe taşımanın tek yolunun kurumsallaşma olduğunu düşünmemizdir. Bu hedefimize ulaşabilmek için uzmanlardan ve bilişim teknolojilerinden yararlanmaktayız.

Bu iletişim formu ile yapacağınız yazışma, en yüksek şifreleme (TLS) standartları kullanılarak iletilmekte olup, Avukatlık Kanunu gereğince “meslek sırrı” olarak korunur.

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Sorunuz