İş Hukuku Avukatı

İşçi hakları, çalışma koşulları, işçi ücretleri, işçi sendikaları ve işveren-isçi ilişkileri ile ilgili konuları inceleyen hukuk dalı iş hukuku olarak açıklanır. Bu konularda yardım almak isteyen kişiler iş hukuku avukatlarınca temsil edilmelidir.

 

İş hukukunun konusu bireysel olabildiği gibi toplu da olabilir. Bu durumlarda iş hukuku avukatı tarafından temsil edilmesi gereken konu toplu iş hukuku kapsamına girer. Ayrıca iş ve sosyal güvenlik hukuku için de danışmanlık verilebilmektedir.

 

İş hukuku alanında en çok karşılaşılan konular işçi kazaları ve kıdem tazminatı gibi konulardır. Bu gibi uzmanlık gerektiren durumlarda iyi bir iş hukuku avukatı tarafından temsil edilmeniz davanızda olumlu sonuçlar almak için yararlı olacaktır. S&S Hukuk uzman avukat kadrosuyla bireysel iş hukuku, toplu iş hukuku, tazminat davası, işe iade davası gibi birçok konuda hizmet vermektedir. S&S Hukuk’un iş hukuku konusunda hizmet verdiği tüm iş hukuku konuları;

 

Bu iletişim formu ile yapacağınız yazışma, en yüksek şifreleme (TLS) standartları kullanılarak iletilmekte olup, Avukatlık Kanunu gereğince “meslek sırrı” olarak korunur.

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Sorunuz